Willa

Batorego 2

Budynek zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Kolejowej, będącej jedną z głównych arterii komunikacyjnych Bytomia oraz ulicy Batorego.

Dodatkowe Informacje

Lokalizacja nieruchomości i łatwy dostęp to niezaprzeczalne zalety obiektu. Obiekt ponadto ulokowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie zieleńca co w powiązaniu ze stosunkowo gęstą szatą roślinną od strony ulicy Batorego nadaje budynkowi charakter obiektu tonącego w zieleni, przy jednoczesnym położeniu w ścisłym centrum dużego miasta. Nieruchomość jest zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie nieruchomości przy ulicy Wrocławskiej 6, 6A i Wrocławskiej 8. Mimo braku wspólnej granicy i styku nieruchomości te dzieli niewielki odcinek ogólnie dostępnego zieleńca, a więc bezkonfliktowej komunikacji pieszej. Budynek ten ma bardzo dobre połączenie komunikacyjne nie tylko kołowe, ale również piesze z częścią ścisłego centrum Bytomia, a także dworcem autobusowym oraz kolejowym.

Dzięki znajdującemu się w pobliżu przejściu podziemnemu nawet ulica Kolejowa – główna i ruchliwa – nie stanowi bariery. Budynek został wybudowany na początku XX wieku, jako budynek o dwóch funkcjach – mieszkalnej oraz przychodni lekarskiej. Posiada cztery kondygnacje nadziemne, kondygnacje piwnic – przyziemia, zagłębiona w terenie. Po II wojnie światowej budynek przestał być własnością prywatną, lokowane w nim funkcje związane były ze służbą zdrowia. Budynek dzięki prostemu układowi konstrukcyjnemu jest stosunkowo łatwy do adaptacji pod inne funkcje usługowe w tym także pod funkcję hotelowo – gastronomiczną.

Stwórzmy coś razem

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami:

Centrala Obrotu Towarami Masowymi DAW-Bytom
ul. Wrocławska 8
41-902 Bytom

Tel.: (+48) 32 281 46 46; 32 281 71 43
Tel / fax: (+48) 32 281 59 21
www: wroclawska94.pl
e-mail: daw@daw.bytom.pl

8 + 10 =