Biurowiec

Wrocławska 94

Oferta obejmuje wynajem pojedynczej kondygnacji (w tym także pod działalność typu call center do 2000 m2), bądź poszczególnych pomieszczeń o zróżnicowanej wielkości: od 15 do 50 m2, w tym sali konferencyjnej.

Dodatkowe Informacje

Wrocławska 94 to biurowiec o dogodnym położeniu przy głównej drodze wjazdowej do Bytomia od strony Gliwic. Jest świetnie skomunikowany. Usytuowanie budynku zapewnia komfortowy dojazd do autostrad A1 oraz A4. Biurowiec jest otoczony parkingiem przeznaczonym dla naszych najemców, jak i ich klientów. Parking posiada 100 miejsc postojowych. Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Skarbowego (ul. Wrocławska 92) oraz przystanków autobusowego i tramwajowego oraz postoju TAXI. Naszymi najemcami są firmy o szerokim wachlarzu specjalizacji (biura rachunkowe, agencje reklamowe, firmy spedycyjne itp.), co zapewnia naszym klientom niezbędne usługi w zasięgu ręki.

Zapraszamy również do skorzystania z sali konferencyjnej w pełni wyposażonej we wszystkie niezbędne elementy, tj. projektor multimedialny, tablice sucho-ścieralne, odtwarzacz DVD, sprzęt nagłośnieniowy, TV. Sala ta mieści do 50 osób. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia pokoi.

Okres najmu jak i wysokość czynszu jest negocjowana indywidualnie z każdym zainteresowanym podmiotem. Zapewniamy dostęp do internetu oraz łączy światłowodowych. Przemyślane rozplanowanie pomieszczeń wewnątrz obiektu, trwałość i użyteczność zapewniają komfort pracy i sprawną obsługę klientów. Dopracowanie każdego szczegółu budynku na poziomie technicznym i wizualnym do potrzeb najemcy jest gwarantem przyszłego prestiżu, który wpłynie w przyszłości na odpowiednią prezentację danej firmy wśród jej kontrahentów i klientów. Pomimo wielkości samego obiektu, dzięki planowanej windzie pośrodku budynku oraz dwóm niezależnym klatkom schodowym poruszanie się po obiekcie jest bardzo łatwe i intuicyjne. Oferowana powierzchnia biurowa w równy sposób może być przeznaczona na pracę większej firmy czy też mniejszych przedsiębiorstw usługowych.

Stwórzmy coś razem

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami:

Centrala Obrotu Towarami Masowymi DAW-Bytom
ul. Wrocławska 8
41-902 Bytom

Tel.: (+48) 32 281 46 46; 32 281 71 43
Tel / fax: (+48) 32 281 59 21
www: wroclawska94.pl
e-mail: daw@daw.bytom.pl

4 + 13 =